“Nxehet” Milaim Zeka, ja kënd e quan “burrec”

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Milaim Zeka, ka reaguar pas lajmit se një shqiptar nga Kosova dyshohet të ketë vrarë ish-gruan dhe partnerin e saj në Gjermani.

Zeka në një postim në Facebook, burrin në fjalë e ka quajtur “burrec”, përcjell Bota sot.
Ai ka pyetur se a vritet nëna me bene në duar, duke mallkuar burrin shqiptar dhe ata që e përkrahin atë.

Reagimi i Zekës:

Taliban ne zemer, ne mendje dhe ne shpirte. Shume burreca shqipfoles, moralin, trimerine, ndyresine, i masin te grate dhe femijet. A vritet bre nje nene me beben dy muajeshe ne duare? Zoti i vrafte, edhe ate, edhe ata qe e perkrahin ate!!!

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *